Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner 20. årh. Denne auktion er annulleret - se nu vare #1342803

Varenummer: 1329629
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt Kunstner: Olie på lærred, Fanøpige, 73 x 54 cm. incl. ramme.

Auktionen afsluttes:  11-07-2008 12:57:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen