Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner 20. årh. Kopi efter Otto Bache

Varenummer: 1087281
Hammerslagspris: DKK 475
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
UBEKENDT KUNSTNER. Oliemaleri på lærred, , kopi efter Otto Bache " hundene skal have mad" fra 1871sign. Beck, 97 x 66 cm., (108 x 77) cm.

Auktionen afsluttes:  18-09-2007 12:40:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen