Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner. 20 årh. Motiv fra Skagen

Varenummer: 2996171
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner. Motiv fra Skagen. Olie på lærred. Utydl. signeret. 26 x 40 ( 41 x 55 ) cm.

Auktionen afsluttes:  03-06-2013 13:48:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej