Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner 20 årh.

Varenummer: 1316650
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner. Akryl på lærred. Figurkomposition. Sign. Lefèvre. 76x60 cm. (80,3x64,3 cm.).

Auktionen afsluttes:  24-06-2008 13:23:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej