Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner 20.årh.

Varenummer: 1526917
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Sign. A. Fanti. 60x50 cm. (75,5x65,5 cm.).

Auktionen afsluttes:  30-03-2009 12:55:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej