Kategori  Vurdering

Godycki Cwirko cd. Bord med skål og blomster, olie på lærred, 1958 Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4132669

Varenummer: 4099474
Hammerslagspris: DKK 375
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Godycki Cwirko 1908-1988. Bord med skål og blomster, olie på lærred. Sign. og dateret 1958/59. 49 x 39 (60 x 50) cm. Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  11-01-2016 20:34:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej