Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Mitsuo Kawamoto. Figurkomposition. Olie på lærred

Varenummer: 4477922
Hammerslagspris: DKK 825
(EUR 111)
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Mitsuo Kawamoto Figurkomposition. Olie på lærred. Sign. Kawamoto. 70 x 60 cm (89 x 79 cm).

Auktionen afsluttes:  26-11-2016 20:26:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej