Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner. Frederiksberg Have

Varenummer: 1225438
Hammerslagspris: DKK 775
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
UBEKENDT KUNSTNER. Olie på lærred. Motiv fra Frederikberg Have. Signeret W. Jensen 1933. Mål: 30 x 40 cm. (Indrammet 45 x 55 cm.)

Auktionen er forlænget en dag pga. fejlopskrivning

Auktionen afsluttes:  15-03-2008 14:35:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej