Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner Frederiksborg Slot 1930 Denne auktion er annulleret - se nu vare #1409349

Varenummer: 1400876
Hammerslagspris: EUR 50
(DKK 372)
Vurdering: EUR 300
(DKK 2.233)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Unbekannter Künstler Frederiksborg Slot 1930, Öl auf Leinwand, unten links signiert Svensson 1930, 30 x 41 cm.

JH Transport og O. Hvejsel - Møbel og Kunsttransport tilbyder gratis transport fra vores nye auktionshus i Flensborg til JHs eller O. Hvejsels lager i Aarhus eller København. Tilbuddet gælder til og med d. 1 januar 2009.

Auktionen afsluttes:  21-10-2008 16:37:00
Showroom:  DE, Flensburg, Steinstrasse

134698 14-10-2008 18:43:31 EUR 50