Kategori  Vurdering

Georg Poulsen cd. Havneparti Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4921243

Varenummer: 4904688
Hammerslagspris: DKK 1.700
Vurdering: DKK 1.000
Georg Poulsen 1911-1977. Havneparti. Olie på lærred. Utydelig signeret. 94 x 146 cm. (109 x 158) cm.

Auktionen afsluttes:  02-02-2018 19:40:16
Showroom:  DK, Hørsholm, Vibe Alle