Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner, 'Havnesceneri'

Varenummer: 1412527
Hammerslagspris: EUR 105
(DKK 782)
Vurdering: EUR 250
(DKK 1.861)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Unbekannter Künstler 'Hafenszene, Öl auf Leinwand, unten rechts monogrammiert, 30 x 40 cm.

JH Transport og O. Hvejsel - Møbel og Kunsttransport tilbyder gratis transport fra vores nye auktionshus i Flensborg til JHs eller O. Hvejsels lager i Aarhus eller København. Tilbuddet gælder til og med d. 1 januar 2009.

Auktionen afsluttes:  04-11-2008 17:49:00
Showroom:  DE, Flensburg, Steinstrasse