Kategori  Vurdering

Chrystoph Lesniak. Komposition. Olie på lærred

Varenummer: 4035716
Hammerslagspris: DKK 675
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Chrystoph Lesniak (1936-2007). Komposition. Olie på lærred. Sign. 60 x 70 cm (63,5 x 73,5 cm). (cd)

Auktionen afsluttes:  06-11-2015 19:39:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej