Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner, Kvindeportræt

Varenummer: 1385092
Vurdering: EUR 300
(DKK 2.233)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner, Kvindeportræt, Olie på lærred, u.re. sign. 'Kongsmar 1930', H. 104 x 78 cm

Auktionen afsluttes:  06-11-1990 19:26:00
Showroom:  DE, Flensburg, Steinstrasse