Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner. Landskab.

Varenummer: 1293066
Hammerslagspris: DKK 475
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Landskabsparti. Signeret. 60 x 90 (76 x 110) cm.

Auktionen afsluttes:  28-05-2008 17:21:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej