Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Ubekendt kunstner, landskabsmotiv

Varenummer: 4360152
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK < 1.000
Startbud:
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Landskabsmotiv med bygninger, antagelig teglværk, signeret. H.76 x 89 cm (91 x 105 cm)

Auktionen afsluttes:  20-09-2016 19:44:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej