Kategori  Vurdering

Einar Bøgh Jessen cd. Landskabsparti m. huse

Varenummer: 2871337
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Einar Bøgh Jessen 1907-1977. Landskabsparti med huse. Olie på lærred. Sign. pseudonym E. Birk. 96 x 136 (110 x 150) cm.
OBS!! Tekst ændret.

Auktionen afsluttes:  13-02-2013 12:31:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1094911 13-02-2013 10:44:10 DKK 300