Kategori  Vurdering

Mogens Balle. Litografi af maske motiv . (cd)

Varenummer: 4784596
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK < 1.000
Mogens Balle (1921-1988) . Komposition med masker , litografi på papir. Signeret Balle samt nummeret 114/175 72 x 51 (101 x 71) cm.

Auktionen afsluttes:  28-09-2017 18:24:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej