Kategori  Vurdering

Mogens Egil. Litografier (2)

Varenummer: 4822242

Næste bud: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Mogens Egil f. 1940. To litografier, Sign. og dat. -85 & -86. Num. hhv. 102/120 & 73/99. 40 x 56 (59 x 75 ) cm. (2)

Auktionen afsluttes:  21-12-2017 16:46:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1390727 14-12-2017 15:15:29 DKK 300