Kategori  Vurdering

Arup Jensen cd. Malerier (2)

Varenummer: 3045803
Hammerslagspris: DKK 925
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Arup Jensen 1906-1956 cd: Marine med sejlskibe og damper, olie på lærred, sign. Arup Jensen. 63 x 95 cm og 67 x 94 cm. (2)

Auktionen afsluttes:  03-07-2013 19:59:21
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej