Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner, malt 1925

Varenummer: 1537429
Hammerslagspris: DKK 425
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Kystparti. Sign. enj 25. 27x51 cm (38x62 cm). Fremstår med spor efter blændramme.

Auktionen afsluttes:  03-04-2009 13:09:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej