Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner, marine ud for Kronborg

Varenummer: 1197868
Hammerslagspris: DKK 1.150
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
UBEKENDT KUNSTNER. Olie på lærred, marine ud for Kronborg. Sign. FH. 20 x 18 (29 x 36) cm. Bemærk: Tekst ændret!

Auktionen afsluttes:  05-02-2008 11:51:13
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej