Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner, olie på lærred, kvinde ved strand

Varenummer: 4719360
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 1.800
Kvinde ved strand, af ubekendt kunstner, olie på lærred, sign. og dat. HPJ 1918. 48x64 cm (66x81 cm)

Auktionen afsluttes:  18-07-2017 14:42:09