Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Ubekendt kunstner, olie på lærred, landskab med maskine

Varenummer: 4664066
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK 1.000
Landskab med maskine, af ubekendt kunstner, olie på lærred, sign. monogram og dat. A. M. 66. 33x44 cm (43x54 cm)

Auktionen afsluttes:  22-05-2017 10:00:02