Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Rudolf Jacobsen 1894-1955 cd olie på lærred, motiv med kaktus i vindueskarm

Varenummer: 4621149
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Startbud:
Rudolf Jacobsen 1894-1955 cd med kaktus i vindueskarm.olie på lærred, sign.51x38 cm. (60,5x49,5 cm). Enkelte buler i lærred.

Auktionen afsluttes:  16-04-2017 12:22:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej

1660366 11-04-2017 12:28:22 DKK 300