Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner olie på lærred opklæbet på plade, landskabsparti med mølle

Varenummer: 4692084
Hammerslagspris: DKK 475
Vurdering: DKK 2.000
Landskabsparti med mølle af ubekendt kunstner, olie på lærred opklæbet på plade. Sign. og dateret monogram AL 1912. 27 x 37 cm (31 x 40, indrammet bag glas)

Auktionen afsluttes:  07-07-2017 14:23:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej