Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Ubekendt kunstner, olie på lærred, selvportræt

Varenummer: 4504651
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Startbud:
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Selvportræt af ubekendt kunstner, olie på lærred. Sign. 92 x 47 cm. Fremstår med enkelte afskalninger.

Auktionen afsluttes:  15-12-2016 14:31:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej