Kategori  Vurdering

Jens parking, 'Regnbueporten', olie på lærred, (cd) Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4810512

Varenummer: 4778228
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
'Regnbueporten' af Jens Parking (1945-2010), olie på lærred, signeret samt dateret Jens Parking 1983, 120 x 96 cm. (122 x 98 cm.).

Auktionen afsluttes:  13-10-2017 18:30:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej

109482 08-10-2017 17:20:44 DKK 300