Kategori  Vurdering

Walter Schwartz, olie på malerplade, byparti med kvinder

Varenummer: 4681596
Hammerslagspris: DKK 625
Vurdering: DKK < 1.000
Byparti med kvinder af Walter Schwartz 1889-1919, olie på malerplade. Sign. og dateret. 16 x 22 cm. (26 x 31). NB. Beskrivelse ændret 06-06.

Auktionen afsluttes:  09-06-2017 20:05:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej