Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner. Oliemalerier. Marine (2)

Varenummer: 4783304
Hammerslagspris: DKK 725
Vurdering: DKK 1.000
To marine malerier, olie på lærred. Ubekendt sign. Hver måler 29x39 cm (44x53.5 - 40x50 cm) (2)

Auktionen afsluttes:  27-09-2017 14:20:44
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej