Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner omkring 1900

Varenummer: 1588635
Hammerslagspris: DKK 825
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner omkring 1900, "Have i Italien" olie på lærred, utydeligt sign. 45 x 36 cm.

Auktionen afsluttes:  22-06-2009 11:32:01