Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Ubekendt kunstner. Portræt af italiensk kvinde.

Varenummer: 4618419
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Ubekendt kunstner, ca. midt 1900-tallet. Portræt af italiensk kvine. Olie på lærred. Usigneret. Mål ca. 32 x 28 cm, (38x34).

Auktionen afsluttes:  17-05-2017 15:46:47
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej