Kategori  Vurdering

Willy Bille. Skovparti , olie på lærred. 1900 tallet

Varenummer: 4843756
Vurdering: DKK < 1.000
Willy Bille 1889-1944. Olie på lærred. Skovparti, utydeligt signeret . 94x70 cm. ( 111x85 cm.)

Auktionen afsluttes:  23-11-2017 15:44:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej