Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner. Skovparti

Varenummer: 1355138
Hammerslagspris: DKK 325
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
UBEKENDT KUNSTNER. Olie på lærred. Skovparti med sø. Signeret utydeligt 'Søderberg'. Mål 70 x 100 cm. (Indrammet 82 x 112 cm.) Fremstår med mindre smuds på lærred.

Auktionen afsluttes:  01-09-2008 15:25:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

1273 31-08-2008 22:32:34 DKK 325
544996 27-08-2008 23:29:41 DKK 300