Kategori  Vurdering

Varenummer: 4643976
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Vilhelm Th. Fischer. Strandparti. Olie på lærred. Utydl. sign. samt dat. 1920. 36 x 57 cm.

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej