Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner. Træskulptur

Varenummer: 2083112
Hammerslagspris: DKK 575
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner. Skulptur i form af person udskåret af træ. H. 39 cm. Usign.

Auktionen afsluttes:  14-12-2010 14:37:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej