Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner.

Varenummer: 1116084
Hammerslagspris: DKK 825
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner. Olie på plade. Fiskere trækker vod. Sign. monogram HL 87. 30,5 x 43,5 (40 x 53) cm.

Auktionen afsluttes:  26-10-2007 15:24:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej