Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner

Varenummer: 2818672
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Skandinavisk parti med blomster i vindueskarm, med udsigt til sommerfjeld. Signeret. 71 x 85 (84 x 97) cm.

Auktionen afsluttes:  17-12-2012 13:01:16
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej