Kategori  Vurdering

Ubekendt kunstner 2000-tallet

Varenummer: 2887431
Hammerslagspris: DKK 575
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt kunstner. Olie på lærred. Byparti fra USA. Usign. 61 x 91 (85,5 x 115,5) cm.

Auktionen afsluttes:  26-02-2013 14:56:30
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej