Kategori  Vurdering

Ubekendt. Landskab i måneskin.

Varenummer: 1142303
Hammerslagspris: DKK 775
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt. Olie på lærred. Fuldmåne over landskab med hus ved sø med person i robåd. Sign. monogram. Fremstår med krakeleringer. 75 x 100.

Auktionen afsluttes:  21-11-2007 16:26:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej