Kategori  Vurdering

Ubekendt. Landskab

Varenummer: 1726898
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt. Olie på lærred. Hedelandskab med kvinde . Signeret V. Leisner. 63 x 94 cm. Indrammet 87 x 118 cm. OBS. Auktionen er forlænget 1 dag grundet ændring i tekst.

Auktionen afsluttes:  03-12-2009 12:19:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej