Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Ubekendt maler, 1800-tallet. Ung kvinde og to børn ved et stengærde. Olie på lærred

Varenummer: 4629590
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 2.000
Ung kvinde og to børn ved et stengærde, af Ubekendt maler, 1800-tallet. Olie på lærred. Usigneret. Betegnet på blændrammen. 30,5 x 27 cm. (46 x 42 cm.)

Auktionen afsluttes:  02-05-2017 20:50:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen