Kategori  Vurdering

Ubekendt maler 19.årh.

Varenummer: 2389690
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt maler. Olie på lærred. Interiør med frue og barn. Sign. monogram. 56x43 cm. Proveniens: Stoffer Iversens kunstsamling.

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej