Kategori  Vurdering

Ubekendt maler, 1900-tallet.. Byparti med figurer og hesteslæde

Varenummer: 4908242
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK < 1.000
Ubekendt maler, 1900-tallet. Byparti med figurer og hesteslæde. Olie på lærred. Usign. 35 x 50 cm. (49 x 64 cm.)

Auktionen afsluttes:  14-02-2018 12:35:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen