Kategori  Vurdering

Ubekendt maler, 1900-tallet

Varenummer: 1093479
Hammerslagspris: DKK 675
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
UBEKENDT MALER: Olie på lærred. Fiskekoner og folk på Gammel Strand, København. Sign. V. Elsbach. 82 x 100.

Auktionen afsluttes:  25-09-2007 14:27:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej