Kategori  Vurdering

Ubekendt maler 20. årh. Interiør med personer

Varenummer: 2784465
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt maler. Olie på lærred. Interiør med personer, ubekendt sign. H. 114 x 149 cm (133x168)

Auktionen afsluttes:  22-11-2012 19:21:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

895454 18-11-2012 23:14:55 DKK 300