Kategori  Vurdering

Ubekendt maler 20.årh.

Varenummer: 1526914
Hammerslagspris: DKK 725
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt maler. Olie på oval plade. Usign. Rammemål: 47x57 cm.

Auktionen afsluttes:  25-03-2009 13:47:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej