Kategori  Vurdering

Ubekendt maler 20.årh.

Varenummer: 1694068
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt maler. Olie på lærred. Signeret. Rammemål: 77x96,5 cm. Fremstår stedvis med tyndere farvelag.

Auktionen afsluttes:  28-10-2009 13:18:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

582202 25-10-2009 17:04:57 DKK 300