Kategori  Vurdering

Ubekendt maler 20.årh.

Varenummer: 1913842
Hammerslagspris: DKK 625
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt maler. Olie på lærred. Christianhavns kanal. Signeret. 25x32 cm.

Auktionen afsluttes:  15-06-2010 15:40:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej