Kategori  Vurdering

Ubekendt maler 20.årh.

Varenummer: 2252384
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ubekendt maler. Olie på lærred. Signeret. 70x100 cm. Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  30-05-2011 12:37:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej