Kategori  Vurdering

C.F. Madsen 1800-tallet. Opstilling med roser i spånkurv.

Varenummer: 4120601
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Opstilling med roser i spånkurv. Olie på pap. Sign. CFM. 16,5 x 23 cm. ( 24 x 30,5). cm.

Auktionen afsluttes:  21-01-2016 19:31:00